AKYURT EVDEN EVE NAKLİYAT

AKYURT EVDEN EVE NAKLİYAT

evden_eve_nakliyat_fiyatlari evden-eve-nakliye

Her geçen gün müşteri portföyünü geliştirmekte olan Koray nakliyat Ankara’da şehir içi ve şehirlerarası sunduğu taşımacılık hizmetleri arasına Akyurt evden eve nakliyat hizmetlerini de almaktadır.

Ankara’da evinden taşınmak isteyenlerin en büyük destekçisi olarak hizmet veren Koray nakliyat uygun fiyat seçenekleri ile de kullanıcılarının rahat etmesini sağlamaktadır. Buradan alacağınız hizmetler arasında eşyalarınızın toplanması ve ambalajlanması gibi sizi yoracak hizmetler de yer almaktadır. Ayrıca eşyalarınızın asansörlü nakliye araçları ile taşınıyor olması sayesinde dilediğiniz gibi hızlı ve güvenilir şekilde eşyalarınızın taşınması mümkün olacaktır. Bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için en rahat yolu sunmakta olan Koray nakliyat eşyalarınızı eski evinizden alıp yeni evinize götürürken çelik kasa nakliye araçları kullandığı için herhangi bir sorun yaşanmadan eşyalarınızın kötü hava koşullarında bile rahatlıkla taşındığını görebilmeniz mümkündür. Üstelik Akyurt nakliyat hizmetlerini en iyi şekilde sunmakta olan firmamız size her zaman daha iyi hizmet verebilmek için gereken özverili çalışmayı da yapmaktadır. Üstelik pek çok firmanın sunmadığı kalitedeki hizmetleri uygun fiyatlarla sunuyor olması da firmamızın sunmuş olduğu avantajlar arasında yer almaktadır.

Nakliye hizmetlerini alacağınız yerin güvenli olmasına dikkat etmeniz daha sonra yaşayabileceğiniz olumsuzlukların da önüne geçecektir. Çünkü pek çok firma bu konuda dolandırıcılık yapabilmektedir. Üstelik çalıştıkları elemanların da tamamen tecrübesiz kişilerden oluştuğunu görmeniz ve bu sebeple eşyalarınızın zarar görmesi gibi problemlerle karşılaşmanız mümkündür.

YASAL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

YASAL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

evdenevenakliyat hhhhhh

Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilerin hizmet almak istedikleri yerlere mutlaka sormaları gereken belgeler bulunmaktadır. Çünkü pek çok kişi ya da firma gerekli yasal izinleri almadan bu işleri yaparak aslında dolandırıcılık yapmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bu belgeler arasında en önemlilerinin K1 ve K3 yetki belgeleri olduğunu görebilmemiz mümkündür.

Koray nakliyat Ankara’da 2000 yılından bu yana sunmuş olduğu her hizmette gerekli yasal işlemlerin uygulanması konusunda büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebeple de sürdürdüğü çalışmalar esnasında her zaman daha iyiyi verebilmek adına ve daha güvenilir olmak adına K3 yetki belgesi alarak müşterilerine gerekli hizmeti yasal yollarla sunmaktadır. Gerekli hizmet sözleşmesini de yaparak sizi ve eşyalarınızı koruyan Koray nakliyat bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtma olanağı sunmaktadır. Gerçek anlamda taşımacılık hizmeti vermeyen bir firma sizinle böyle bir sözleşme de imzalamayacaktır. U yüzden hizmet alırken bu konulara özen göstermeniz kendinizi ve haklarınızı koruyabilmeniz açısından önem taşımaktadır.

Size güven vermeyen bir firma ile çalışmanız eşyalarınızın bir kısmının ya da tamamının kaybolmasına daha doğrusu çalınmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple firmalardan hizmet alırken Ulaştırma Bakanlığından gerekli belgeleri alıp almamış olduklarına ve sizinle hizmet sözleşmesi yapıp yapmadıklarına dikkat etmeniz önem taşımaktadır. Size bu olanağı sunan ve güvenilir hizmet veren Koray nakliyat ile çalıştığınızda bu gibi sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

YENİMAHALLE EVDEN EVE NAKLİYAT

YENİMAHALLE EVDEN EVE NAKLİYAT

NAKLIYE_BANNER img_136_157

Ankara’nın A’dan Z’ye tüm ilçelerinde gereken nakliye hizmetlerini sunan Koray nakliyat, 2000’den bu yana garantili taşımacılığın adresi olmuştur. Size daima daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetleri de sunmakta olan firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınızı taşıma sırasında oluşabilecek olumsuzluklardan korumaktadır.

Ankara’nın her yerinde polis, asker, öğrenci ya da aile demeden müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakta olan firmamız müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Bu sebeple de tüm işlemlerinizi işinin ehli uzmanlara yaptırarak daha kaliteli bir hizmet almanıza olanak sağlamaktadır. Hem şehir içinde farklı semtlere ya da semt içi taşınacak kişilere hem de farklı şehirlere taşınacak kişilere verdiği hizmetlerle gereken desteği sunmaktadır. Taşınma işlemlerinin insanlar üzerinde büyük bir baskı kurduğu ve bu sebeple de insanların gözünde büyüttüğü işlemleri en kısa sürelerde ambalajlama, kutulama ve asansörlü nakliye hizmetleri ile gerçekleştiren firmamız her zaman daha özverili bir çalışma yapmanın gerekliliğini savunmuş ve buna uygun şekilde davranmıştır.

Pek çok firma eşyalarınıza gerekli özeni göstermediği gibi dikkatsiz taşıma yapması nedeni ile taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesine ya da kaybolmasına neden olabilmektedir. Koray nakliyat ise gerekli özverili çalışması sayesinde sizi bu sorundan kurtarmakta ve her eşyanıza aynı özenli taşınma olanağını sunmaktadır. Üstelik tüm eşyalarınız uygun bir biçimde yeni evinize yerleştirildiği için hiçbir sorun yaşamadan aynı gün içerisinde yeni evinize yerleşebilmeniz de mümkün olacaktır.

AYNI GÜN TAŞINMA

AYNI GÜN TAŞINMA

nakliyattavsiye business man with packed cardboard boxes over a white background

Pek çok nakliye firması eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınmasını sağlayamadığından dolayı evinize yerleşmeniz uzun zaman alabilmektedir. Ancak Koray nakliyat size aynı gün taşınma ve yerleşme garantisi verebilmektedir. Taşınma öncesi yapılan ön inceleme çalışmaları sayesinde daha rahat bir şekilde taşınabilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik sunulan bu hizmetler sayesinde taşınma günü herhangi bir eksiklik yaşanmadan eviniz taşınabilmektedir.

Taşınma konusunda gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve evinizde gerekli olan su bağlantıları, elektrik bağlantıları ve uydu bağlantıları gibi hizmetleri de sunarak eve daha rahat bir şekilde yerleşmenizi sağlayan alanında uzman taşıma elemanlarımız sayesinde taşınmak için günlerce kendinizi yormak zorunda kalmazsınız. Taşınma işlemlerinin en zor kısmı toplanma ve yerleşme olduğundan dolayı Koray nakliyat size gereken taşımacılık hizmetlerini bu işlemleri de içine alarak vermektedir. Bu sayede elemanlarımızın işi bittikten sonra size sadece günlük temizlik işlerinizi yapmak kalmaktadır. Aynı gün taşınma işlemlerinizin bitecek olması sayesinde daha rahat yerleşebilmeniz ve diğer işlerinizi yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Sizi günler boyunca uğraştırabilecek olan nakliye işleri ile uğraşıp yorulmamanız için evden eve nakliyat hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmakta olan Koray nakliyat ile çalışmanız büyük fayda getirecektir. Bu sebeple Koray nakliyat uzmanları ve yetkilileri ile konuşmadan başka bir nakliye firması ile konuşmamanız hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet almanız açısından önem taşımaktadır.

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliye-hizmeti koli

Taşımacılık sektörü içerisinde hizmet vermekte olan Ankara evden eve nakliyat firmaları içersinde kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı amaçlamakta olan nakliye şirketimiz, sunduğu tüm taşımacılık hizmetlerinde teknolojinin sunduğu kolaylıkları da kullanarak eşyalarınızın her zaman güvende olmasına olanak sağlamaktadır.

Tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek tam olarak karşılanmasını sağlamakta olan firmamız sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi konusunda herhangi bir endişe duymak zorunda kalmamanız mümkündür. Sigortalı Ankara evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız sayesinde eşyalarınızın arar görmesi olasılığı da düşünülerek tüm taşıma işlemleriniz boyunca eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelmesi durumunda firmamız tüm sorumluluğu üzerine alarak hasar tazminini de gerçekleştirmektedir. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı gibi pek çok farklı hizmeti sunmakta olan firmamız Ankara evden eve nakliyat ücretleri konusunda da gereken özeni göstermekte ve bütçenizi zorlayabilecek ücretler talebinde bulunmamaktadır. Üstelik taşıma uzmanlarımız taşıma öncesinde gelerek gerekli tespitleri yaptığı için eşyalarınızın taşınacağı yer ile arasındaki mesafeyi de gözeterek fiyat çıkararak size sunmaktadır. Bunun yanı sıra uzmanlarımız size taşıma işlemleri ile ilgili bilgileri de vererek kafanızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldırmaktadır.

Taşınmak isteyen kişilerin Ankara evden eve nakliyat şikâyet konularının başında taşınma işlemlerinden sonra ortaya çıkan ekstra maliyetler gelmektedir. Firmamız ile böyle bir sorun yaşamayacağınız kesin olup Ankara içi ve şehirlerarası taşımacılık işlemlerinizin hepsinde fiyat bildirimi ücretsiz olarak gelen uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

50 ankara-asansorlu-nakliyat

Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve diğer pek çok taşımacılık konusunda gerekli desteği sunmakta olan Koray nakliyat asansörlü nakliyat konusunda da gerekli hassasiyeti göstermektedir. Eşyalarınızın bu asansörlü araçlarla taşınmasını sağlayarak hem daha sorunsuz hem de daha rahat bir taşınma olanağı sunmaktadır.

Özellikle yüksek binalarda evin üst katlarda olması pek çok kişi için eşyaların çıkarılması açısından sorun olabilmektedir. Bu gibi durumlarda genellikle apartman yönetimleri kişilerin apartman asansörlerini kullanmasına izin vermemektedir. Ancak merdiven kullanımında da eşyaların indirilip çıkarılırken duvarlara çarpma nedeni ile hasar görmesi yüksek bir olasılıktır. Ayrıca bu işlemler esnasında daha fazla zaman kaybedilmesi anlamına gelmektedir. Bu sebeple de hızlı taşımacılık ve güvenli taşımacılık hizmetlerinin sağlanmasında asansörlü nakliyat araçları büyük bir rol oynamaktadır. Eviniz kaçıncı kata olursa olsun ulaşabilen asansörlü araçlar ile eşyalarınız asansör kabinine yerleştirilip güvenli bir konumda bağlanmaktadır. Daha sonra aşağı indirilen eşyalarınız nakliye aracının kasasına taşınmaktadır. Böylelikle işlemleriniz daha çabuk bitecektir. Üstelik bu araçların güvenli olması nedeni ile eşyalarınızın düşme ve çarpma tehlikesi de bulunmamaktadır.

Ankara’nın her yerine şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri vermekte olan Koray nakliyat güvenilir ve hızlı hizmet sunma amacı ile asansörlü nakliyat konusuna ayrıca önem vermektedir. Bu da daha kaliteli bir taşımacılık hizmetine erişebilmeniz ve eşyalarınızın daha güvende olduğunu hissedebilmeniz anlamına gelmektedir.

YAŞAMKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

YAŞAMKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliye malzemeler

Ankara il içerisinde her gün pek çok ev taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyulması nedeni ile 200 yılından bu yana Ankara genelinde hizmet vermekte olan Koray Nakliyat hizmetlerini daha teknolojik hale getirmiştir. Bu durum Ankara’nın sadece bir kesiminde değil tüm kesiminde olduğu gibi Yaşamkent evden eve nakliyat hizmeti olarak da sunulmaktadır.

Ankara’nın pek çok bölgesinde hizmet vermekte olan Koray nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarına gereken özeni gösterdiğimizden dolayı herhangi bir zarar görme durumu ile karşılaşmanız söz konusu değildir. Bunun yanı sıra her ihtimal göz önünde bulundurularak eşyalarınız sigortalandığından dolayı herhangi bir hasara uğraması söz konusu olduğu zaman hasarınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu da taşıma elemanlarımıza ve iş ekipmanlarımıza ne kadar güvendiğimizin bir göstergesidir. Her gün teknolojiyi takip ederek hizmetlerini daha da geliştiren Koray nakliyat Yaşamkent nakliyat hizmetlerini sunarken dileğiniz üzere ambalajlama ve paketleme işlemleri konusunda da gereken desteği vermektedir. Pek çok nakliye firması gereken desteği sunmazken firmamız size taşınma işlemlerinin her aşamasında gerekli desteği sunmaktadır.

Birçok nakliye firması aşırıya kaçan fiyatlarla hizmet sunmaktayken firmamız size tüm destek hizmetlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu anlamda paradan çok işinin kalitesine önem vermekte olan firmamız için müşterilerimizin memnuniyetinin daha önemli olduğunu görebilmeniz mümkündür. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunmakta olan firmamız size en iyi hizmet seçeneğini sunmaktadır.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

aski2s3

2000 yılından bu yana kaliteli taşımacılık hizmetlerini tüm Ankara’da vermekte olan Koray nakliyat askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri ile de her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Giyim ürünlerinin nakliyesi için oldukça önemli olan bu hizmet sayesinde ürünleriniz depolarınızdan alınarak mağazalarınıza taşınmaktadır.

Depolarınızdan mağazalarınıza dağıtıma çıkaracağınız ürünleri özel askı dolaplarında saklayarak herhangi bir şekilde kırışmasına ve zarar görmesine engel olmaktadır. Doğal olarak bu durum özellikle tekstil ürünlerinde daha kaliteli hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. Üstelik bu hizmetler arasında garantili ve sigortalı taşımacılık olanağı da sunulması nedeni ile Koray nakliyat Ankara’da bulunan nakliyat firmaları içinde en kaliteli hizmeti sunmakta olan nakliye firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı konusunda gerekli ürün taşıma bilgilerini verdiğiniz zaman uygun ebatlardaki çelik kasa araçlar ve uygun askılı dolaplar ile ürünlerinizi almaya gelen nakliye elemanlarımız size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti daha rahat bir şekilde sunabileceklerdir. Bunun yanı sıra tüm ürünleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz ambalajlama hizmetleri konusunda da firmamız gerekli desteği göstermektedir.

Dilediğiniz zaman daha iyi şartlar altında taşımacılık hizmetine erişmenizi mümkün kılan Koray nakliyat ile her zaman daha iyi bir hizmet alabilmeniz mümkündür. Çünkü firmamız size kolay erişim ve uygun fiyat garantisi ile askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Bu da ürünlerinizi nasıl taşıyacağınız konusundaki endişelerinizi azaltmayı sağlamaktadır.

BAĞLICA EVDEN EVE NAKLİYAT

BAĞLICA EVDEN EVE NAKLİYAT

a3 images-FirmaResimleri-taner.0682@hotmail.com-ambalaj1

Ankara’nın pek çok yerinde hizmet vermekte olan Koray nakliyat, her zaman müşterilerinin memnuniyetini sağlama amacı gütmektedir. Bunu Bağlıca evden eve nakliyat hizmetleri ile de göstermekte olan firmamız tüm taşımacılık işlemlerinizde yanınızda olmaktadır.

Ev taşımacılığı konusunda sıkıntı oluşturan konuların başında eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi gelmektedir. Ancak Koray Nakliyat olarak işinin ehli taşıma elemanları ile çalışmakta olan firmamız sizi bu gibi olumsuz durumlardan korumaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız Bağlıca’da ihtiyaç duyulan tüm taşımacılık hizmetleri konusunda da gereken desteği sizlere sunmaktadır. Hem ev taşımacılığı hem de diğer taşımacılık hizmetleri konusunda gereken desteği sunan Koray Nakliyat, daha kaliteli bir hizmet anlayışı ile size gereken desteği Bağlıca nakliyat olarak da vermektedir. Tüm eşyalarınıza özenle davranarak zarar görmelerini engellemekte olan nakliye elemanlarımız sayesinde dilediğiniz gibi sorunsuz bir taşınma yaşayabilmeniz mümkündür. Her gün artan nakliye taleplerini teknolojik ürünlerle karşılayan firmamız bu sebeple asansörlü nakliye ve çelik kasa nakliye araçları ile size destek sunmaktadırlar.

Hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamakta olan Koray nakliyat sadece ev taşımacılığı değil ofis ve depo taşımacılığı gibi konularda da gereken hassasiyeti göstermektedir. Askılı tekstil taşımacılığı gibi ihtiyaçlarınızı da Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vererek gerçekleştiren firmamız gerekli özeni göstererek sorunsuz taşınma olanağı sunmaktadır.

OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

ofis-tasit Nakliye_gorselofis-tasitevdenevenakliyat-nakliye_135538600335

Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olarak çalışma istihdamının da oldukça fazla olduğu Ankara’da ofis taşımacılığı hizmetleri her an gereksinim duyulabilen hizmetler arasında yer almaktadır. Yıllardır sektörünün önde gelen nakliyat firmalarından biri olarak nakliye şirketiz size bu alanda da en kaliteli nakliye hizmetlerini sunarak daha sorunsuz bir taşınma olanağını sunmaktadır.

Bir ofiste yer alan kitaplıklar, masalar, sandalyeler, bilgisayarlar ve bilgisayar aksesuarları için en güvenli taşıma hizmeti olarak kutulama ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştiren firmamız sayesinde e küçük ofis eşyalarınızın zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Kalemlere varana kadar tüm ofis malzemelerinizi sizin için ambalajlayan firmamız sayesinde ofis eşyalarınızın tümü profesyonel nakliyat işlemlerimiz doğrultusunda yeni yerlerine götürülmek zere toplanmaktadır. Bu sayede siz hiçbir şey yapmak zorunda kalmadan bir sonraki gün evinize yerleşebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Bilgisayarlarınızın tekrar kurulumunun yapılmasına da olanak sağlayan firmamız çalışma ortamınızın hiçbir aksamayla bozulmasına izin vermeyerek sizin için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle hem siz hem de tüm ofis çalışanlarınız normal çalışma düzenlerini aksatmadan çalışmalarınıza devam edebilmektesiniz.

Ankara’da tüm taşımacılık işlerinde insanların en büyük yardımcısı haline gelen Koray Nakliyat, ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun en yüksek katlara bile sorunsuz bir şekilde ulaşabilen asansörlü nakliyat araçları ile taşımacılık hizmetlerinin en kısa sürede bitmesini sağlamaktadır. Bu şekilde taşınan eşyalarınızın duvarlara çarpması gibi bir problem olmayacağı gibi herhangi bir problem yaşanması durumunda tüm sorumluluğu firmamız üstlenmektedir.