ankara evden eve nakliyat paketleme

Sözünde Duran Firma Bulmak Zorlaştı

nakliyat53

Evden Eve Nakliyat Ankara

Ev taşıma işlemi her zaman insanlar için büyük sorun olmuştur. Ev taşıma konusunda işini sağlam yapan, müşterilerini memnun eden firma bulmak günümüzde gittikçe zorlaştı. Ev taşımak için kendinize uygun bir takvim belirler firmanın bu takvime uymasını beklersiniz. İşini ciddiye almayan birçok firma sizin bu takvime uymaz. Uyulmayan takvim sizi ailecek mağdur eder. Ankara Koray evden eve nakliyat firması şimdiye kadar hiçbir müşterisini mağdur etmedi. Belirlenen takvime uygun zamanda eşyalarınızı taşıyan firma kısa zamanda İstanbul Kurtköy halkının taktirini kazandı.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Koray evden eve nakliyat firması da taşımacılıkta sözünde duran nakliyat firmalarından birisidir. Çalışmalarını bir plan dahilinde ince hesaplar üzerine kuran firma, işini zamanında düzgün yapan firma olarak bilinir. Geniş çalışma filosu, ücretsiz ekspertiz hizmeti, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık anlayışı ile Türkiye’nin her noktasına eşyalarınızı güvenle taşır. Nakliyat sektöründe insanların gülen yüzü olmaya devam eden firma kısa zamanda müşterilerin referansı ile Ankara’nın en popüler nakliyat firması haline geldi.

Evden Eve Nakliyat Ankara Mamak

Şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, yük taşımacılığı gibi bir çok nakliyat sektöründe Ankara Koray evden eve nakliyat t firmasını tercih edebilirsiniz. Nakliyat hizmetinde kalite ve uygun fiyat politikası ile yola çıkan firma sizi memnun etmek için canla başla çalışmaya devam ediyor. Nakliyat konusunda pişmanlıklar yaşamamak adına bizi tercih etmelisiniz. Ankara evden eve nakliyat.

Evden eve nakliyat

Taşımacılıkta Karşlıklı Güven

nakliyat15

Evden Eve Nakliyat’da Güven

Hayatta en önemli duygu güven duygusudur. Hangi işi yaparsanız yapın karşı tarafa güven vermezseniz o iş başlamadan biter. Nakliyat sektöründe ve Evden eve nakliyat sektöründe güven duygusu çok önemlidir. Zor şartlar altında çalışıp didinip aldığınız eşyaları gözünüzü kapatarak bir nakliyat firmasına teslim edip taşımasını istiyorsunuz. Taşıma sırasında aracın kaza yapması, eşyaların kırılması kullanılmaz hale gelmesi gibi durumlar oluşabilir. Olası bir kaza ve zararda eşyaların bedeli tarafınıza ödenmesi gerekir.

Sigortalı Taşımacılık

Nakliyat firmaları sigortalı taşımacılık yaparak müşterilerine güven duygusu vermeye başladı. Birçok nakliyat firması sigortalı taşımacılık yaptığını söyleyerek müşterilerin ilgisini firma üzerine çekmeye başladı. Taşıma öncesi eşyaların mutlaka sigortalanması gerekir. Sözde söylenen sigorta kaza olduktan sonra işe yaramaz hale geliyor. Bu yüzden elinizde mutlaka yazılı bir sözleşme olması gerekir. Sigorta işi maliyet gerektirdiği için birçok nakliyat firması sigorta işine yanaşmaz. Size fiyat verirken de sigortalı taşırsak şu kadar asansörlü taşırsak şu kadar olur gibi tekliflerde bulunurlar. Amaç maliyetin arttırarak sigorta ve asansör sistemi ile taşınmasın demenizi beklerler. Sizin de işi ne kadar ucuza yaptırmak istediğinizin farkında olan nakliyat firmaları sigortalı taşımacılığa yanaşmazlar.
Ankara Koray Nakliyat firmasında her şey önceden hesaplanır ve ayarlanır. Sigortalı taşımacılık sözde değildir. Taşıma öncesi mutlaka eşyalarınız sigortalanır. Tarafınıza sözleşme verilir. Olası bir kaza durumlarında eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir. Taşımacılık konusunda Ankara Koray nakliyat firmasına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Evden eve nakliyat

Küçük Hesaplar Pahalıya Mal Olabilir

Taşınmak oldukça maliyetli bir iştir. Her taşınma döneminde insanların cebinden oldukça yüklü para çıkar. Taşınma maliyetlerini düşürmek için piyasada ne kadar nakliyat firması var hepsini tararız. Bize en uygun fiyatı veren firmayı seçeriz.Firma belirlemede belirlediğimiz uygun fiyat kriteri bize genelde pişmanlık olarak geri döner. Nakliyat belirlemede tek kriter uygun fiyat olmamalıdır. Çünkü siz hayatınız boyunca didinip çalıştığınız ve zorluklar içinde aldığınız eşyaları bir firmaya güvenip taşımasını veriyorsunuz. Eşyalarınızın başına bir iş gelebilir 3 lira kar edeyim derken 10 lira zarar edebilirsiniz.
Taşımacılık sektöründe ince hesap yapıp işi ucuza getirmek isteyen kimileri 1 kamyon kiralayıp 2 hamalla işi çözmeyi hedefler. Taşıma sadece 1 kamyon ve 2 hamalla yapılacak iş değildir. Eşyaların paketlenip ambalajlanması, eşyaların montaj ve demontaj işleri, kamyon kirası, hamal parası, hamalların öğlen yemekleri, sigara çay ve kola paraları hesap edildiğinde işi nakliyat firmasına vermenin daha mantıklı olduğu ortaya çıkıyor. Hamal eşyanızı taşırken düşürdü kırdı. Küçük bir pardon ve özürle kırılan eşyanıza elveda demek zorundasınız. Nakliyat firmaları garantili ve sigortalı taşımacılık yaptığı için olası kazalarda eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir.
Taşımacılıkta ince hesaplar yapıyorsanız Ankara Koray Nakliyat firmasını il sıraya almalısınız. Şirket bünyesinde çalışan maaşlı elemanları ve kendi bünyesine ait iş makineleri ile taşınma maliyetlerini düşüren firma Ankara ilinde size en uygun nakliyat fiyatını veren firma olacaktır.

Nakliyat paketleme

Ev Taşımada Pratik Çözümler

nakliyat54Hayat insanları sürükler durur. Tayin çıkar, görev yeriniz değişir, ev sahibi ile anlaşamaz taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Taşınma süreci insanları hep yıpratmıştır. İnsanlar bu süreçte maddi ve manevi çöküntü içine girer. Eşyaların taşınması için harcadığınız paraya mı yoksa taşıma sırasında kırılıp dökülen kullanılmaz hale gelen eşyalarınıza mı yanarsınız? Bir de sizin hesapladığınız şey olmaz bu işlerde. Siz pazartesi eve yerleşmeyi düşünürsünüz eşyalarınız salı günü gelir. Ankara Koray evden eve nakliyat firmasında bu tip süprizler yaşanmaz. Her şey bir saat gibi tıkır tıkır işler. Size verilen günde ve saatte eşyalarınız evinize kırılmadan dökülmeden taşınır.

Ankara Koray evden eve nakliyat firması Ankara ilinde en çok tercih edilen nakliyat firmasıdır. Firma alanında uzman eğitimli kadrosu ile nakliyat işlerinde akılcı çözümler üretmeye devam ediyor. Uygun fiyata kaliteli hizmet ve sorunsuz iş teslim ilkesi ile yola çıkan firma mutlu müşteri kitlesinin referansı ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Ankara koray evden eve nakliyat firması Ankara ilinde ambalajlı ve sigortalı taşımacılığı başlatan firmalardan birisi olarak göze çarpmaktadır. Geniş taşıma filosu, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile gerek taşıma öncesi gerek taşıma sonrası gerekse de taşıma sonrası en büyük destekçiniz olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firma sizinde nakliyat konusunda yüzünüzü güldürecektir.

Fiyarra ucuzluk sizi aldatmasın

Fiyatta Ucuzluk Sizi Aldatmasın

nakliyat31Taşınmak zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreci zor hale getiren en önemli neden hiç kuşkusuz taşınma maliyetleridir. Bugün bir çok insan görev yeri değişikliği nedeniyle yaşadığı bölgeyi değiştirmek zorunda kalabiliyor. Farklı bir ilçeye hatta farklı bir şehre gitmek zorunda kalabiliyoruz.
Nakliyat maliyetini düşürmek adına firmalar yerine olayı kendimiz çözmek isteyebiliriz. Küçük bir kamyon ve iki hamal tutup işi çok ucuza yapabileceğimizi düşünürüz. Nakliyat işi aslında bizim sandığımız gibi öyle basite alınacak bir olay değildir. Nakliyat firmalarından 300-500 liraya ucuza taşıyabileceğimizi düşünürüz. İşin içine girince evdeki hesap çarşıya uymaz. Eşyaların kurulum ve söküm işi için ekip çağırdığımızda nakliyat maliyetimiz artar. Taşıma sırasında kırılan dökülen eşyalarımızı da işin içine kattığımızda kendi başına yaptığımız taşıma işinin aslında bize büyük bir külfeti olduğunu anlamamız çok geç olmayacaktır.
Nakliyat firmaları eşyalarınızı garantili ve sigortalı bir şekilde taşır. Ambalaj sistemi ile eşyalarınızı hijyenik bir şekilde zarar görmeden taşır. Nakliyat işi için tuttuğunuz hamalın düşüp sakatlanması hatta ölmesi durumunda başınız ciddi derecede ağrıyabilir. Hamalın öğlen yemeği, hamal parası, kamyon kira parası, sizin eşyaları paketleme sıkıntınız, montaj ve demontaj ekibine verdiğiniz paraları hesap ettiğinizde aslında başınız ne büyük bir sıkıntı satın aldığınızı anlayacaksınız. Bu yüzden nakliyat sektöründe yapılan küçük hesaplar her zaman kişilerin karşısına büyük hesap olarak çıkmıştır. Ankara Koray nakliyat firması olarak taşıma işinin mutlaka işinin ehli firmalara verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ankara ili ve ilçelerinde yaşıyorsanız nakliyat konusunda bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara Taşımacılık Sektörü

Ankara Taşımacılık Sektörü

nakliyat37Ankara taşımacılık sektörü son günlerde kan kaybetmeye devam ediyor. Nakliyat ve taşımacılık konusunda kurulan merdiven altı firmalar piyasada nakliyat mağdurları yaratmaya devam ediyor. İnsanların evlerini uygun fiyata taşıma isteklerini fırsata dönüştüren firmalar fiyatlarını oldukça düşük tutarak büyük nakliyat firmalarının iş yapmasına büyük oranda engel oluyor. İşin ucuzuna kaçan vatandaş yanlış tercih yaptığını çok geçmeden daha eşyaları taşınırken anlıyor.

Ankara İlinde nakliyat konusunda temiz iş yapan ender nakliyat firmaları vardır. Bu firmaların içinde en popüler ve bilindik olanı Ankara Koray Nakliyat firmasıdır. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firma piyasada birçok nakliyat firmasına göre uygun fiyat tarifesi uygular. Ekipman ve donanım ürünlerini bünyesinde barındıran firma nakliyat maliyetlerini düşürerek müşterilerine uygun fiyat sunmaya çalışır.

Ankara Koray Nakliyat firması sigortalı taşımacılık ilkesi ile tüm eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını hedefler. Bu anlamda müşterilerin eşyasını taşımadan önce eşyaları sigortalar. Eşyaların temiz ve hijyenik bir şekilde taşınıp zarar görmemesi için ambalajlı taşımacılık yapar. Tüm eşyaları önceden güzelce sarıp sarmalar.

Ankara ilinde Ankara Koray Nakliyat firması varken başka nakliyat firmasına yönelmek sizin için asrın hatası olabilir. Eşyalarınızın güvenli bir biçimde uygun fiyata dilediğiniz zaman diliminde taşınması için Ankara ilinin nakliyat konusunda güvenilir firması Koray Nakliyat firmasına işlerinizi teslim edin gönül rahatlığı ile taşınmanın keyfini çıkarın.

eden Koray Nakliyat

Neden Koray Nakliyat

nakliyat38Hayatta önemli işlerde mutlaka tavsiyelere uymak gerekir. Alışveriş ve hizmet sektöründe tavsiyeler oldukça önemlidir. Bir ürün satın almadan önce mutlaka bir yakına danışmakta fayda var. Ev taşımak istiyorsunuz çevrenizde onlarca nakliyat firması var. Acaba sizin taşıma ihtiyacınıza en uygun fiyata en kaliteli hizmeti hangisi sunar. Bunu anlamak için mutlaka nakliyat konusunda yakın zamanda hizmet almış bir yakın arkadaşınızdan fikir almalısınız. Ankara ili ve ilçelerinde yaşayan birisi iseniz Ankara Koray evden eve nakliyat firmasını tercih etmelisiniz. Müşteri memnuniyet ilkesi ile çalışan firma işini düzgün yapan bir firmadır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetse aradığınız bu firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Asansörlü taşımacılıkta altın çağını yaşayan firma ambalajlı ve sigortacılık hizmeti ile uygun fiyat politikasını birleştirmiştir. Alanında uzman deneyimli personeli ile eşyalarınızı Türkiye’nin her noktasına taşıyabilirsiniz.

Ankara halkının en çok tercih ettiği firma olarak verilen zamana sadık kalan, müşterilerini hiçbir konuda üzmeyen firma geniş taşıma filosu ile taşımacılık ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Eşyalarınız kırılmadan dökülmeden belirlediğiniz zamanda belirlenen saatte taşınır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile planlı programlı çalışan firma sizi hiçbir konuda mağdur etmemek adına her şeyi önceden planlar. Nakliyat konusunda Ankara Koray nakliyat firmasını tavsiye ederiz.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

nakliyat32Evden eve nakliyat sektöründe kalite ölçütlerini Ankara Koray nakliyat olarak siz değerli okuyucularımız için belirledik. Amacımız nakliyat işinde pişmanlıklar yaşamamak adına dikkat etmeniz gereken hususları belirlemektir. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan bir firma olarak nakliyat sektöründe kalitenin ölçütlerini şu şekilde belirleyebiliriz.
1- Uygun Fiyat: Taşımacılık sektöründe fiyat oldukça önemlidir. İşini profesyonel yapan firmalarda ücret biraz pahalıdır ama hizmetler kusursuzdur. Son teknolojik donanımla asansörlü taşıma işi ile eşyalarınız kısa sürede güvenilir bir şekilde taşınır. Nakliyat işini 1 kamyon 2 hamal olarak düşünen firmalar size uygun fiyat verebilir. İşin ucuzuna kaçıp sağlam firmalarla çalışmayanların hanesine genelde pişmanlıklar düşer.
2- Garantili taşımacılık: Eşyalarınızın güvenliği önemlidir. Yolda olası bir kaza durumuna karşı eşyalarınız sigortalanması gerekir. Taşıma sırasında eşyalarınızın başına bir iş geldiğinde eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenmelidir.
3- Ambalajlı taşımacılık: Eşyaların temizliği ve hasar görmemesi için eşyaların iyi paketlenmesi gerekir. Paketleme ve ambalajlama işinin uzman ekip tarafından yapılması gerekir. Ambalajlı taşımacılık yapan firmaları tercih etmelisiniz.
4- Asansörlü taşımacılık: Asansörlü taşımacılık eşyalarınızın kısa sürede güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Asansörlü taşıma maliyet isteyen bir iştir. Birçok firma asansör sistemini kiralama ile yapar. Bu yüzden bünyesinde asansör olmayan firmalar ev taşıma maliyetini yüksek tutarlar. Nakliyat firması tutarken size uygun fiyat veren ve asansörlü taşımacılık yapan firmaları tercih etmelisiniz.
5- Referansı Kuvvetli Firma Seçmek: Nakliyat firması seçerken daha önce o nakliyat firmasını kullanmış tavsiye üzerine firma seçmeniz en sağlıklı olan yoldur. Mutlu müşteri kitlesi ile büyüyen nakliyat Ankara Koray Nakliyat tercih edebileceğiniz bir nakliyat firmasıdır. İşini düzgün yapan, müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan bir nakliyat firmasıdır.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Ankara evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Ankara Koray Nakliyat olarak bizi tercih etmenizin haklı sebepleri vardır. Bu yazı dizimizde bizi seçmenizin neden en mantıklı ve doğru karar olduğunu sizlere anlatacağız. Nakliyat konusunda pişmanlıklar yaşamamak sorunsuz bir taşınma için Ankara Koray Nakliyat firmasını tercih etmenizi haklı kılacak sebepler şunlardır:
1- Deneyimli Kadro: Çok geniş bir kadromuz var. Şoförümüze çok güveniyoruz. Uzun yıllardır hiçbir kazası yoktur. Hamallarımız eşyaları özenli bir şekilde taşır. Montaj ekibimiz alanında uzman bir ekiptir. Eşyalarınıza zarar vermeden sökülüm ve kurulum işlerini yapar. Ekip olarak deneyim ve tecrübemize güveniyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet ediyoruz.
2-Uygun Fiyat: Tüm ekipmanlarımız maaşlı çalışan personelimizdir. Bu yüzden taşınma maliyetini oldukça düşürerek size en uygun fiyat imkanı sunuyoruz. Nakliyat firmasında hamal, şoför, kamyon, asansör sistemini kiralama usulü temin eden firmaların taşınma maliyeti yüksek olduğu için size uygun fiyat veremezler. Ankara Koray Nakliyat firması olarak taşınma konusunda size en uygun fiyatı ancak biz verebiliriz.
3- Taşımacılığın Tüm Hizmetleri Bizde Mevcuttur: Asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık gibi hizmetlerimizle son teknolojik sistemlerle eşyalarınız kısa sürede uygun fiyata sizin belirlediğiniz tarih ve saat aralığında taşınır. Hizmette kalite ve sınır tanımayan ekibimiz taşınma öncesinde olduğu gibi taşınma sırasında ve taşınmadan sonra da size her konuda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Nakliyatta Kalite Ölçütleri Nelerdir

Kalite Ölçütleri Nelerdir

nakliyat19Taşımacılık sektörünün gelişmesi ile birlikte piyasada tabiri-caize zibil gibi nakliyat firması çoğaldı. Birçok Nakliyat firması ardında pişmanlıklar yaşamış müşteri kitlesi bırakarak hizmet vermeye devam ediyor. Nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken hususları Koray Nakliyat Firması olarak belirlemeye çalıştık. Yazı dizimizin pişmanlıklarınıza bir yenisini eklememek için dikkat etmeniz gereken hususların altını çizmek için hazırladık.
Nakliyat Firmalarında Kalite Ölçütleri Şunlardır:
1- Referans: Daha önce bir firmadan hizmet almış bir eşiniz dostunuz size nakliyat firmasını tavsiye edebilir. Taşımacılık hizmeti almış müşteriden daha iyi kimse kalite ölçütünü belirlemez. Bu yüzden referanslı firmaları seçmeye çalışın.
2- Hizmet çeşitliliği: Asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık gibi 3 unsuru üzerinde bulunduran size sözle değil belge ile hizmet vaat eden firmaları seçmelisiniz. Yani sigortalı taşımacılık yapıyoruz deyip eşyalarınızı sigortalamayan garantisi biziz bir şey olursa parasını öderiz deyip sözle sizi avutanlara inanmayın. Eşyalarınız hasar gördüğü zaman hasarı size bağlayıp işi yokuşa süren firmalar bulunur. Elinizde mutlaka belge olmalıdır. Asansörlü taşımacılık deyip eşyalarınızı asansörlü taşımaya çalışırlar. Böyle durumda fiyatı düşürmeye çalışın. Yada taşımalarına izin vermeyin. Nasıl olsa bu saatten sonra biz ne dersek uymak zorunda nakliyat firması ayarlayamaz zora düşer deyip sizi hizaya çekmek isteyebilirler. Buna müsaade etmeyin.
3-İlişkilerde Samimiyet: İşi almadan önce size abi- abla deyip tatlı sözler söyleyip taşıma sırasında size tosurdanıp söylenen üslup ve mizahını değiştiren firmalardan uzak durmalısınız. Şikayetim var gibi internet kanallarında çalışacağınız firma hakkında araştırma yapmalısınız. Daha önce hizmet alıp memnun kalmayan birisi olmuş mu bu kanallardan öğrenebilirsiniz.