Ankara Koray Evden Eve Nakliyat

Ankara Koray Evden Eve Nakliyat

nakliyat17Ankara Koray Nakliyat evden eve, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe hizmet veren köklü ve öncü bir kuruluştur. Özellikle Ankara ili ve ilçelerinde hizmet veren firma Türkiye’nin her noktasına şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Parça eşya taşımacılığı, büro ve iş yeri taşıma, şehir içi nakliyat gibi bir çok konuda hizmet veren firma müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan bir firmadır.

Ankara Koray Nakliyat ambalajlı ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Amaç eşyaların temiz bir şekilde zarar görmeden taşınmasıdır. Firma olarak olası bütün kaza durumlarını göz önüne alarak taşıma işleminden önce bütün eşyaların sigortalamasını yapıyoruz. Eşyaların zarar görmesi durumunda anlaşmalı sigorta şirketimiz eşyaların bedelini müşterilerimize ödüyor. Böylece müşterilerimiz gönül rahatlığı ile eşyalarını bize emanet ediyor.

Ankara Koray Nakliyat asansörlü taşımacılı yapan bir firmadır. Asansör sistemi ile eşyalar kısa sürede güvenli bir biçimde taşınmak istenen yere taşınır. Asansör sistemi eşyaların zarar görme olasılığını oldukça düşürür. Çünkü eşya taşıma sırasında dar merdiven girişlerinde eşyalar zarar görür. Asansör sistemi ile eşyalar asansörle evin balkonuna indirilip odalara taşınır.

Ankara Koray Nakliyat maaşlı çalışan personel ve bünyesinde bulundurduğu ekipmanları ile nakliyat maliyetlerini düşürerek müşterilerine uygun fiyat teklifinde bulunur. İddia ediyoruz Ankara ilinde nakliyat konusunda bizden daha uygun fiyat verecek firma bulamazsınız.

Ankara Koray Nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile önce eşyalarınızın analizini yapar size uygun fiyat teklifi sunar. Montaj ve demontaj firma tarafından ücretsiz yapılır. Paketleme ve ambalaj ekibi eşyalarınızı ücretsiz paketler ve ambalajlar. Ankara ilinde yaşayan birisi olarak Ankara Koray Nakliyat firması varken başka firma aramayın.