Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

nakliyat22Ankara Koray Nakliyat firması olarak şehir içi nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. Küçük Kamyon ve kamyonetlerimiz ve hamallarımızla şehir içi nakliyat konusunda en büyük yardımcınız olmaya devam ediyoruz. Nakliyat firmaları içinde çok özel bir yeri olan Koray Nakliyat taşıma öncesi, taşıma sırası ve taşıma sonrasında en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.

Ankara şehir içi nakliyat konusunda uzman bir ekibi bulunan Ankara Koray Nakliyat parça eşya taşımacılığı, büro ve iş yeri taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Eşyalarınız son derece özenli bir şekilde taşınır.Tüm eşyalarınız taşıma öncesinde sigortalanır. Sigorta şirketimiz taşıma sonrası zarar gören eşyalarınızın bedelini tarafınıza öder. Böylece güvenli bir nakliyat hizmeti almış olursunuz.

Ankara Koray Nakliyat firması Kızılay, Dikmen, Etimesgut, Balgat gibi Ankara ilinin bir çok ilçesinde aktif olarak nakliyat hizmeti vermeye devam ediyor. Usta şoförümüz, taşımacılık konusunda tecrübeli hamallar, paketleme ve ambalajlama konusunda deneyimli ekibi,montaj ve demontaj ustaları ile nakliyat işini ekip olarak yürüten firma ev taşıma işini kabus olmaktan çıkarıyor. Ankara Koray Nakliyat güvenilir bir firmadır.

Ankara Koray Nakliyat firması iş takvimine sadık bir firmadır. Size verilen gün ve saat aralığında eşyalarınız aksatılmadan taşınır. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firma Ankara ili içinde nakliyat konusunda en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.