ERYAMAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankarada Nakliye

 

ELVANKENT TAŞIMACILIK
ELVANKENT TAŞIMACILIK

Sonunda Ankara’da hayalini kurduğunuz evinizi aldınız ve evinize yerleşmek için gün sayıyorsunuz. Peki, ev taşımasını nasıl gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz? Uzun yıllar boyunca büyük paralar harcayarak edindiğiniz eşyalarınızı vasat nakliye işlemlerine heba mı edeceksiniz? Sıradan eşya taşıyan firmalar tarafından eşyalarınızın karga tulumba taşınmasına göz mü yumacaksınız? Ya da en mantıklı seçimi yapıp Ankara evden eve nakliyat firmalarından birisi işe anlaşarak eşyalarınızı güvenli bir biçimde yeni evinize mi yerleştireceksiniz?

Ankara evden eve nakliyat firmalarının genelinde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Ev taşımacılığı belirli prensipler çerçevesinde gerçekleştirilirken müşterinin istekleri göz önüne alınarak eşya taşıma işlemi gerçekleştirilir. Müşterinin tercihine göre eşyalar anlaşacağınız nakliye firması görevlileri tarafından paketlenebilir ya da ben özel eşyalarıma yabancı kişilerin dokunmasını istemiyorum diyorsanız hazırladığınız eşyaların sadece nakliyesi gerçekleştirilir. Nakliye işlemlerinin öncesinde hazırlanan sigorta poliçesi sayesinde haklarınız korunur ve olası bir hasar sonucunda tüm manevi olmasa da maddi zararınız telafi edilebilir.

Ankara evden eve nakliyat firmaları günün teknolojisini takip ederek ve en bu alandaki en son yenilikleri uygulamaya koyarak hizmet vermektedir. Ev eşyası nakliyesinde eşyaların taşınması kadar demontaj ve montajının da ne kadar önemli oluğunun farkında olan nakliye firmaları bu alanda uzman ekip ile çalışmaktadır. Montaj ekibi tarafından sökülen eşyalar nakliye edildikleri yeni yerinde yine aynı ekip tarafından monte edilir ve müşterinin onayı alınmadan iş teslim edilmez.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir