BEYPAZARI EVDEN EVE NAKLİYAT

ASIL İŞİ TAŞIMACILIK OLAN BİR FİRMA

nakliyattavsiyeevden-eve-nakliyat

Birçok firma taşıma araçları olduğu için bir miktar para karşılığında eşyalarınızı dilediğiniz yere götürebileceğini söyleyebilmektedir. Ancak bu kişiler ya da firmalar konu ile ilgili gerekli bilgi ve donanıma sahip olmadıklarından dolayı eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesi oldukça sık görülen bir durumdur. Asıl işi taşımacılık işleri olmayan firmalara bu sebeple güvenmemeniz gerekmektedir.

Taşımacılık hizmetleri bakımından ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliklere sahip olan Koray nakliyat, size sunduğu hizmetler için gerekli yasal belgelere sahip olan tamamen yasal bir firmadır. Bu sebeple de sizinle bir sözleşme yaparak eşyalarınızı garanti altına almaktadır. K1 ve K3 yetki belgesi gibi belgelere de sahip olan firmanın tüm hizmetleri yasal yollarla verilmektedir. Bu nedenle de eşyalarınızın başına herhangi bir şey geldiğinde muhatap alacağınız kişiler belli olmaktadır. Her biri işinin ehli taşıma elemanları ile eşyalarınızı eski yerinizden alıp yeni yerinize götüren nakliye firması sayesinde siz hiçbir şeye karışmasanız da eşyalarınız güven içinde taşınabilmektedir. Eğer eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelecek olursa da firma tüm zararınızı karşılamayı garantilediğinden dolayı herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur.

Yan iş ya da ek iş olarak taşıma yapan kişiler eşyalarınıza zarar verilmesi durumunda sorumluluk almayı reddedecektir. Bu sebeple de taşıma uzmanı olan bir firma ile çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir