ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

aski2s3

2000 yılından bu yana kaliteli taşımacılık hizmetlerini tüm Ankara’da vermekte olan Koray nakliyat askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri ile de her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Giyim ürünlerinin nakliyesi için oldukça önemli olan bu hizmet sayesinde ürünleriniz depolarınızdan alınarak mağazalarınıza taşınmaktadır.

Depolarınızdan mağazalarınıza dağıtıma çıkaracağınız ürünleri özel askı dolaplarında saklayarak herhangi bir şekilde kırışmasına ve zarar görmesine engel olmaktadır. Doğal olarak bu durum özellikle tekstil ürünlerinde daha kaliteli hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. Üstelik bu hizmetler arasında garantili ve sigortalı taşımacılık olanağı da sunulması nedeni ile Koray nakliyat Ankara’da bulunan nakliyat firmaları içinde en kaliteli hizmeti sunmakta olan nakliye firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı konusunda gerekli ürün taşıma bilgilerini verdiğiniz zaman uygun ebatlardaki çelik kasa araçlar ve uygun askılı dolaplar ile ürünlerinizi almaya gelen nakliye elemanlarımız size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti daha rahat bir şekilde sunabileceklerdir. Bunun yanı sıra tüm ürünleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz ambalajlama hizmetleri konusunda da firmamız gerekli desteği göstermektedir.

Dilediğiniz zaman daha iyi şartlar altında taşımacılık hizmetine erişmenizi mümkün kılan Koray nakliyat ile her zaman daha iyi bir hizmet alabilmeniz mümkündür. Çünkü firmamız size kolay erişim ve uygun fiyat garantisi ile askılı tekstil taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Bu da ürünlerinizi nasıl taşıyacağınız konusundaki endişelerinizi azaltmayı sağlamaktadır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir