YAPRACIK EVDEN EVE NAKLİYAT

ÇANKAYA EVDEN EVE NAKLİYAT

 

evdenevenakliyatevden-eve-nakliyat-1Ankara’da kentleşmenin ve sürekli ev ihtiyaçlarının değişmesi nedeni ile insanların her yıl taşınmak zorunda kalması gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Yeni bir ev alma ya da kirası daha iyi bir eve çıkma gibi sebeplerle her gün Çankaya evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulması söz konusu olabilmektedir.

Ev taşımacılığı hizmetlerinin hassasiyet gerektirdiğini bilen ve hizmetlerini buna göre sunmakta olan Koray nakliyat müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için sadece işinin ehli taşıma uzmanları ile çalışmaktadır. Vermiş olduğu hizmetler sadece eşyaların bir evden diğerine taşınması ile sınırlı değildir. Dileğinize bağlı olarak ambalajlama ve kutulama hizmetlerini de firmamızdan alabilmeniz mümkündür. Üstelik asansörlü nakliye araçlarımız sayesinde eşyalarınız binanızın yerine göre evinizin balkonundan da eşyalarınızı çıkarabilmektedir. Böylelikle daha rahat bir şekilde eşyalarınız evinizden çıkarılıp çelik kasa taşıma araçlarımıza yüklenmektedir. Çankaya nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm müşterileri için eşyaların taşınma süresi boyunca sigortalı olmasını da garanti eden firmamız, eski ya da yeni fark etmeksizin tüm eşyalarınıza gereken özeni göstermektedir.

Ev taşımacılığı hizmetleri için öncelikle bir uzman ekip göndererek eşyalarınızın nasıl taşınabileceği konusunda gerekli bilgileri alan uzmanlarımız aynı zamanda vereceği hizmetin ne kadar maliyeti olduğunu da sizlere belirtmektedir. Bu sayede taşınma işlemleri bittikten sonra karşınıza çıkan ek faturalar gibi kötü sürprizlerle karşılaşmanızın da önüne geçilmiş olmaktadır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir