nakliye-firmasina-sorulmasi-gerekenler

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN EŞYALARINIZI TAŞITIN

nakliye-firmasina-sorulmasi-gerekenler-57f68f91-sis Shutterstock_61906783_49d10de4006904c1d0190d06a616800a

Ev ya da iş yerlerinizde yaşadığınız tadilat işlemleriniz sırasında eşyalarınızın zarar görmesinden korkuyorsanız yapacağınız en doğru şey Koray nakliyat firması ile çalışmak olacaktır. Çünkü firma eşyalarınızı alarak depolarında saklamakta ve tadilat işleriniz bitene kadar güvenli depolarında saklamaktadırlar.

Evinizde gerçekleştirdiğiniz tadilat ve boya işlemleri sırasında ev eşyalarınızı koruyabilmek için gerçekleştirdiğiniz üzerini örtme işlemleri yeterli gelmeyebilmektedir. Çünkü bu işlemler sırasında oluşabilecek olan tozlar bir şekilde eşyalarınıza ulaşabilmekte ve boya kokusu gibi kokuların eşyalarınıza sinmesi söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ev temizliği daha zor hale gelebilmektedir. Ancak Koray nakliyat bu gibi işlemler sırasında eşyalarınızı güvenilir yerlerde sakladığından dolayı herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü tüm işlemleriniz bitene kadar eşyalarınız güvenilir depolarda saklanarak korunmaktadır. Daha sonra evinizin işleri bittikten ve temizliği yapıldıktan sonra belirlediğiniz gün ve saatte eşyalarınızın teslim edilmesi söz konusu olabilecektir. Böylelikle eşyalarınız hiçbir zarar görmeyecektir. Eğer bu sırada eşyalarınız herhangi bir zarar görürse firmamız bu zararın tazmini konusunda da gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Sunmuş olduğu garantili taşıma hizmetlerinin arasına eşyalarınızı depolarda saklama hizmeti de sunan firmamız sayesinde dilediğiniz gibi eşyalarınız olmadan rahatlıkla evinizde değişiklik yapabilmeniz mümkün olacaktır. Daha sonra sizin için uygun bir vakitte firmamızla irtibata geçerek eşyalarınızın geri getirilmesini isteyerek evinizi uzmanlarımızın yardımı ile yerleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir