Eşya Depolama

Eşya Depolama

Evinizi taşıyacaksınız ya da yeni aldığınız ev tadilatta olduğu için bir süre eşyalarınızı depolamaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz demektir. Eşya depolama Ankara şirketimiz eşya depolama ihtiyacınıza kaliteli yer imkanları yaratarak istediğiniz sonucu kısa zamanda alabilmenize imkan tanımaktadır. Evinizdeki eşyaları bir süre saklamanın yanı sıra işyerinizde ya da evinizde fazla eşyanız varsa ve depolanacak alana ihtiyacınız varsa sizler için pratik çözüm olanakları temin eden eşya depolama Ankara firmamız imdadınıza anında yetişmektedir. Ankara evden eve nakliye esnasında eşyalarınız fazla geldi ya da evde çıkan bir sorundan ötürü bir odanızın eşyalarının güvenilir bir yerde depolanması gerekiyor?

İşte tam da bu noktada yapmanız gereken tek şey depolama alanı ayarlamamız için bizimle irtibat kurmanız olacaktır. Ankara evden eve nakliyat firmamıza 7/ 24 ulaşabilme imkanınızın olması evinizde herhangi bir odanızda sorun çıkması durumunda soruna hemen müdahale edebilmemiz açısından önem arz etmektedir. Banyonuzun su borusunda problem çıktı ve küçük odanızı su basma ihtimali var hemen bizi arayın, çözüme kısa zamanda ulaşın. Nakliye Ankara firmamız aramanızın ardından hemen evinize gelerek istediğiniz hizmeti ayağınıza kadar sunmaktadır. Ankara’da taşımacılık hizmeti konusunda bizim firmayı tercih etmiş olmaktan aldığınız hizmet sonrası memnun olacağınız konusunda size teminat verebiliriz. Evden eve taşımada Ankara firmamızı aramak için hala bekliyor musunuz?

Evinizi boşaltmanız gerekiyor ancak taşınacak bir daire daha bulamadınız. Öyleyse sizi evden eve nakliyat firmaları ile görüşme yapmanızı öneririz. İnternette iletişim bilgileri bulunan bu firmalar sizlere istediğiniz hizmeti sunma konusunda tecrübe sahibidirler. Çünkü uzun yıllar nakliye işlerini yapmaları ve müşteri portföylerinin geniş olması bu durumu ispat etmektedir.

Depolama konusu evden eve nakliyat firmalarının müşterilerine sunduğu hizmetlerden yalnızca bir tanesidir. Çünkü bazı durumlarda eşyaların hemen nakliye edilmesi söz konusu olmayabilir. Bu durumda müşteri bir depo alanına ihtiyaç duyar. Anlaştığınız firma depolama işlemi öncesinde eşyalarınızı eksper tarafından kontrol ettirir ve oluşabilecek hasar ihtimaline karşı sigorta poliçesi hazırlattırır. sonrasında eşyalarınız kalın kumaşlar ve hava değişkenliğine, ısı ve neme karşı dayanıklı olan ambalaj kağıtları ile düzgün bir şekilde kaplanır. Bu sayede depoda ne kadar süre kalacağı belli olmayan eşyalar nem, ısı değişikliği gibi durumlardan etkilenmemiş ve özelliklerini kaybetmemiş olur.

Ankara evden eve nakliyat firmaları depo kiralamak isteyen müşterilerine haftalık, aylık ya da yıllık kiralama imkanı sunmaktadır. Ancak eşyaların depodan çıkartılma tarihini tam bilememeniz durumunda ortalama bir zaman tespit edilir. Böylece aylık kiralama yapıp iki hafta sonra eşyaları çıkardığınızda paranız yanmamış olacaktır. Bu durumun tersi olarak da eşyaları kira süreci bitiminde çıkartamadığınızda tekrar anlaşma yaparak depolama süresini uzatabilme imkanı da doğar.

Yer aldığınız mekandan başka bir mekana taşınmak için artık dert etmenize gerek yoktur. Özellikle eşyalarınızı depolamak için muhteşem bir çözüm sizleri bekliyor. Ankara eşya depolama hizmetleri sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz gibi depolarda saklayabilirsiniz. İlk olarak firma sahipleri evinize gelerek eşyalarınızı ambalajlamaktadır. Ardından uygun olarak seçilen depolara büyük bir titizlik içerisinde yerleştiriliyor. En son dolabın anahtarı sahibine teslim edilerek ardından uygun depolara götürülmek üzere araca taşınmaktadır.
Senelerce birçok evin eşyasını depolayan ve taşımada bir numara olan firma ile sizde irtibata geçmelisiniz. Artık daha uygun fiyatlara en hızlı şekilde taşınmanın keyfini çıkartın. En önemli kısım ambalajlamadır. Ambalajlama alanında eşyalar sorunsuz bir şekilde paketlenir.

Eşyalarınıza zarar gelmeden korunmasını istiyorsanız daha fazla düşünmeden online siteye giriş yapın. En önemlisi depolama hizmetleri yapan ve taşımacılık firmaları sigorta garantisi vermektedir. Sigorta eşyalarınız için önemli olduğundan dikkat etmeniz gereken bir konudur. Herhangi bir kırılma ve kaybolma olduğu zaman firma aynen geri yerine getirmektedir. Ankara evden eve nakliyat firmasını arayarak gerekli bilgileri daha detaylı olarak alabilir ve anlaşabilirsiniz. Firma sahipleri olarak evinizi ücretsiz incelemeden sonra fiyatlandırma hakkında bilgi vermektedir. Eşyaların paketlenmesi, sökülmesi, monte edilmesi gibi durumların hepsini detaylı olarak aktarıyor. Ardından karar verdiğiniz an güler yüzlü personel ekibi gelerek evinizin depolamasında ya da taşınmasında büyük bir özveri ile sonuna kadar çalışmaktadır.

Yer aldığınız mekandan başka bir mekana taşınmak için artık dert etmenize gerek yoktur. Özellikle eşyalarınızı depolamak için muhteşem bir çözüm sizleri bekliyor. Ankara eşya depolama hizmetleri sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz gibi depolarda saklayabilirsiniz. İlk olarak firma sahipleri evinize gelerek eşyalarınızı ambalajlamaktadır. Ardından uygun olarak seçilen depolara büyük bir titizlik içerisinde yerleştiriliyor. En son dolabın anahtarı sahibine teslim edilerek ardından uygun depolara götürülmek üzere araca taşınmaktadır.

Senelerce birçok evin eşyasını depolayan ve taşımada bir numara olan firma ile sizde irtibata geçmelisiniz. Artık daha uygun fiyatlara en hızlı şekilde taşınmanın keyfini çıkartın. En önemli kısım ambalajlamadır. Ambalajlama alanında eşyalar sorunsuz bir şekilde paketlenir. Eşyalarınıza zarar gelmeden korunmasını istiyorsanız daha fazla düşünmeden online siteye giriş yapın. En önemlisi depolama hizmetleri yapan ve taşımacılık firmaları sigorta garantisi vermektedir. Sigorta eşyalarınız için önemli olduğundan dikkat etmeniz gereken bir konudur. Herhangi bir kırılma ve kaybolma olduğu zaman firma aynen geri yerine getirmektedir.

Ankara evden eve nakliyat firmasını arayarak gerekli bilgileri daha detaylı olarak alabilir ve anlaşabilirsiniz. Firma sahipleri olarak evinizi ücretsiz incelemeden sonra fiyatlandırma hakkında bilgi vermektedir. Eşyaların paketlenmesi, sökülmesi, monte edilmesi gibi durumların hepsini detaylı olarak aktarıyor. Ardından karar verdiğiniz an güler yüzlü personel ekibi gelerek evinizin depolamasında ya da taşınmasında büyük bir özveri ile sonuna kadar çalışmaktadır.

Nakliyecilik hizmetinin tamamlayıcı hizmeti olarak görülen lojistik ve depolama hizmeti de önemsenen konular arasında yer almaktadır. Kaliteli depolama alanlarının bulunduğu Ankara evden eve nakliyefirmamız sizlerin memnuniyetinizi gerçekleştirmek birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Ankara’da yaşıyorsanız ve lojistik depolama hizmeti almaya ihtiyaç duyuyorsanız lojistik ve depolama Ankara firmamız ile istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Nakliyat firmamız evden eve ya da kurumsal nakliye işlemleriniz esnasında eşyalarınızı bir süre saklayabileceğiniz depoya ihtiyacınız varsa ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sağlama konusunda profesyonel alanlarımızı sizlere sunmaktayız. Ev bulma ya da işyeri bulma konusunda sorun yaşıyorsanız eşya depolama amacı ile nakliye firmamızı 7/ 24 arayarak depolama alanlarımızı ekibimiz ile gezerek inceleyebilirsiniz. Lojistik ve depolama firmamızda bulunan profesyonel kadromuz eşyalarınızı özenle paketleme işlemi gerçekleştirdikten sonra seçtiğiniz depoya eşya yerleştirme işlemini gerçekleştirmektedir.

Ankara’da taşımacılık firmamız aracılığı ile eşyalarınız sigortalanarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın miktarına ve depolama işleminin gerçekleştirileceği zaman dilimine göre sigorta bedeli temin edilmektedir. Ankara eşya depolama firmamızı arayarak eşyalarınızın expertini yapıp kısa zaman içerisinde ev ya da işyeri ayarlayana kadar eşya depolama hizmetini gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz lojistik hizmetlerimiz arasında sevk öncesi kalite kontrol, paketleme, kutulama, birleştirme, parçalama, yeniden ambalajlama, ütüleme, askılama, etiketleme, promosyon paketleri hazırlama, garanti kartı ekleme, güvenlik bandı takma yer almaktadır.

Nakliye hizmetleri çerçevesinde yer alan depolama hizmeti de birçok müşterinin talep ettiği ve yararlanmak istediği hizmet dalları arasında yer almaktadır. Bu hizmeti almak için güvenilir bir firma tercihinde bulunma sonucunda depolama işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirecek elemanlara bırakmanın tadını hissedebileceksiniz. Nakliyatta depolama hizmetleri konusunda başarısı ile tercih edilebilirliğini koruyan ve size kendini kanıtlama başarısı edinmiş bir firma olma yolunda ilerleyen firma arayışınızı nakliyatta depolama hizmetleri ile ün salmış firma tercihiniz ile gerçekleştirerek en doğru adımı atmış olabileceksiniz. Nitelikli elemanları ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin aradığınızı zaman kaybetmeden elinize verecek olan firmamız eşya durumunuzu inceleyerek uygun bir depolama alanı ayarlaması yaptıktan sonra sizin de bu depolama alanını görmeniz için gerekli rehberliği sunmaktan çekinmemektedir.

Listeleme yöntemi ile sahip olduğunuz tüm eşyaların envanteri elemanlarımız tarafından çıkarılmakta ve sizlerin istediğiniz zaman diliminde gelerek eşyalarınızı kontrol edebilme ve güvenilir bir şekilde depolama yapılıp yapılmadığını sorgulama hakkınız bulunmaktadır. Eşya depolamada öncelikle sağlık koşulları dikkate alınarak depolama gerçekleştirilmekte ve sizlerin eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini engelleyecek ortamları sizlere sunmaktayız. Yıllardır güven duyulan bir firma olarak uzun seneler boyunca nakliyatta depolama hizmeti vermiş olmakla beraber şimdiye kadar müşteri memnuniyeti konusunda hiçbir müşterimiz memnuniyetsizlik ifadesinde bulunmamıştır. Her zaman birincil amacımız güler yüzlü hizmet veren elemanlarla hizmet etmek ve sizleri memnun etmektir.

Tayin çıktı bir bölgeden bir başka bir bölgeye taşınmak istiyorsunuz. Taşınma maliyetini ve sıkıntısını gözünüzde büyütüp eşyaları satıp gittiğim yerde yenisini alayım mantığı size mantıklı gelebilir. Bunun için eşyaların durumunu iyi analiz etmelisiniz. Ankara Koray Nakliyat firması olarak eşyalarınızı şu durumlarda satmak sizin için mantıklı olacaktır:

1- Eşyalarınız oldukça eski ve kullanışsızsa satmak yenisini almak mantıklıdır. Taşınma maliyetini de göz önüne aldığınızda eşyalarınızı 2-3 milyara satıp 2-3 milyarda eşya taşıma maliyetinden kurtulup 5-6 milyara eşyalarınızın hepsi olmasa da bir bölümünü yenilemiş olursunuz.

2- Eşyanız tam takım değilse ve azsa satmak mantıklı olandır. Oturma gurubu, yatak odası, yemek odası, beyaz eşya gibi tam takır evlerde eşya satmak mantıklı değildir. Çünkü ikinci el piyasasına düşen eşyalarınız değerinin çok altında bir fiyata satılacaktır. 10-15 milyarlık eşyanızı 3-4 milyara satmak mantıklı değildir. Çünkü gittiğiniz yerde o eşyalara ihtiyacınız olacaktır. Eşyaları yenilemek oldukça maliyetli olacaktır. Hele bir de eşyanız 3-4 yıllıksa satmak hiç mantıklı değildir.

Bugün nakliyat sektörü oldukça gelişti. Bir buzdolabı parasına bütün eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Bu yüzden eşya satmak çözüm değildir. Mantıklı olan sağlam bir nakliyat firması bulup eşyalarınızı taşımaktır. Ben çok zenginim sıkıntıya gelemem diyorsanız eşyanızı satıp yenileyin. Günümüz hayat şartlarında eşya satmak pek mantıklı değildir. Ankara Koray Nakliyat firması olarak her zaman eşyanın taşınmasından yanayız.

Ankara Koray Nakliyat firması olarak size ev taşımanın tarifini yapacağız. Amacımız ev taşırken yaşanan zorlukları öncesinden bilip gereken önlem ve tedbirleri almanızdır. Ev taşırken şu hususlara dikkat edilmelidir:

 1. Taşınacağınız tarihi netleştirin. Bu tarih için uygun firmaları ve size verilen fiyat tekliflerini bir köşeye yazın.
 2. Size verilen fiyat teklifleri için firmalarla iletişime geçip şu sorunların cevabını alın.
 • Ambalajlı taşımacılık yapıyor mu?
 • Sigortalı taşımacılık yapıyor mu?
 • Taşıma asansörlü mü olacak asansörsüz mü olacak?
 • Paketleme ve ambalajlama ücrete dahil mi değil mi? Paketleme ve ambalajlamayı kim yapacak?
 • Taşıma öncesi eşyalar için sigorta yapılıyor mu yapılmıyor mu?
 • Sigortalama işi ücrete dahil mi değil mi?
 • Eşyaların kurulum ve söküm işi için firmanın ekibi var mı? Kurulum ve söküm hangi eşyalar için geçerlidir? Kurulum ve söküm size verilen fiyata dahil mi değil mi?
 • Eşyalar hangi gün hangi saat aralığında taşınabilir?
 • Ekspertiz hizmeti var mı? Varsa da ücretli mi değil mi?

Ev taşırken sorulmayan her soru, konuşulmayan her konu size sorun ve sıkıntı olarak geri dönebilir. Bu yüzden her şeyin önceden konuşulup açıklığa kavuşturulması gerekir. Ev taşırken sıkıntı çekmek istemiyorsanız sağlam nakliyat firmaları ile çalışmalısınız. İşin ucuzuna kaçıp adı sanı bilinmeyen tabiri-caize merdiven altı diye anılan kaçak göçek firmalarla çalışmayın. İzmir ili ve ilçesinde yaşıyorsanız nakliyat firması olarak gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara Koray Nakliyat firması olarak ev taşımanın inceliklerini siz değerli site ziyaretçileri ile paylaşmak istedik. Sayacağımız her husus hayati öneme sahiptir. Pişmanlıklarınıza bir yenisini eklemek istemiyorsanız  sayacağımız hususlara çok dikkat etmelisiniz.

1- Ev taşımak için işin ucuzuna kaçmayın. En uygun nakliyat firmasını belirlerken ölçütünüz sadece maliyet olmamalıdır. Maliyet elbette aile ekonomimiz için önemli bir unsurdur. Fakat Eşyalarımızın güvenliği daha öncelikli ilkemiz olmalıdır.

2- Asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmaları tercih edin. Asansörlü taşımacılık eşyalarınızın güvenli taşınması için önemlidir. Taşımacılıkta eşyalar en çok taşınırken özellikle merdiven başlarında hasar görmektedir. Eşyayı taşıyan hamalın eşyaları düşürmesi, sağa sola çarpması sonucu eşyalar bozulup kullanılmaz hale gelir. Asansörlü taşımada bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Eşyalar kısa sürede sağa sola çarpmadan güvenli bir şekilde taşınmış olur.

3-Garantili taşıma: Taşıma öncesi eşyalarınızı garanti altına alıp sözleşme yapın. Sözde garanti veren firmalara itimat etmeyin. Eşyalarınız hasar gördüğünde sözde verilen sözler yutulabilir. Fakat elinizde sözleşme olursa hak iddia edebilirsiniz.

4- Ambalajlı taşımacılık hizmeti veren firmaları seçin. Ambalaj eşyalarınızın sağlam ve temiz bir şekilde taşınmasını sağlar. Ambalajlamayı kendiniz yapmayın. Nakliyat firmasının elemanlarına yaptırın. Ambalajlama ciddi bir iştir. İşinizi sağlama alın. Taşıma sırasında eşyalarınıza bir şey olduğunda firma siz ambalajlamıştınız demek ki sağlam yapılmamış demesine müsaade etmemiş olursunuz.

  Call Now ButtonBizi Arayın

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  WhatsApp WhatsApp