EŞYALARIM ZARAR GÖRECEK DİYE KORKMAYIN!

EŞYALARIM ZARAR GÖRECEK DİYE KORKMAYIN!

evdenevenakliyat images-FirmaResimleri-taner.0682@hotmail.com-ambalaj1

 

Taşınma sırasında ister yeni eşyalar için olsun isterse eski eşyalar için olsun herkesin korktuğu konu eşyaların zarar görmesidir. Bu sebeple de Ankara’da insanların taşımacılık ihtiyaçlarında ilk tercihi Koray nakliyattan yana olmaktadır. Çünkü firma size gereken garantiyi sunarak tüm eşyalarınızı taşıma işlemleri sırasında sigortalamaktadır. Böylelikle eşyalarınıza herhangi bir şey olması durumunda hasar tazmini isteminde bulunabilmeniz mümkündür.

Hem eski eşyalarınızın hem de yeni eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınması konusunda gereken desteği vermekte olan Koray nakliyat kaliteli hizmetleri ile Ankara’nın bir numaralı taşımacılık firması olarak karşınıza çıkmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerinde vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile 2000 yılından bu yana Ankara’nın en büyük taşımacılık firması olarak göze çarpmaktadır. Eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme konusunda gereken desteği sunmasının yanı sıra asansörlü nakliye araçları kullanarak eşyalarınızın taşınma sırasında herhangi bir hasara uğramasının da önüne geçmektedir. Üstelik sunmuş olduğu tüm bu hizmetlerin yanı sıra bağlantısı yapılması gereken makineleriniz ve montaj edilmesi gereken eşyalarınız için de firmanın taşıma elemanlarından destek alabilecek olmanız sayesinde daha iyi bir hizmete ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Ankara nakliye firmaları arasında her zaman kalitesi ile ön plana çıkmayı başarabilmiş olan Koray nakliyat her türlü taşımacılık hizmetinizde yanınızda olmaktadır. Üstelik sunduğu her hizmet için makul fiyatlar talep eden firma bütçenize de dost olduğunu göstermektedir.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir