EVDEN EVE NAKLİYAT

EŞYALARINIZI VE KENDİNİZİ KORUYUN

evden-eve-nakliyatimages-FirmaResimleri-taner.0682@hotmail.com-ambalaj1

Taşınma sırasında eşyalarınızın kaybolması veya hasar görmesi gibi durumlar nedeni ile maddi bir sorun yaşayabilmeniz mümkündür. Bu sorunları yaşamamak için işinin ehli Ankara taşıma firmaları ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu firmalar arasında size kaliteli hizmeti hem sigortalı sunacak hem de uygun fiyatlarla sunacak olan Koray nakliyat sayesinde taşınmanız daha kolay olacaktır.

Yasal yollarla size nakliye hizmeti vermeyen firmalar sözleşme yapmak ya da eşyalarınızı sigortalamak istemeyecektir. Bu sebeple de eşyalarınızın başına herhangi bir şey geldiğinde; kaybolduklarında ya da kırılıp deforme olduklarında hizmet aldığınız kişi ya da firmalardan zarar tazmini beklemeniz mümkün değildir. Koray nakliyat size hakkınız olan sözleşmeyi ve sigortayı yaparak hem eşyalarınızı hem de sizi koruma altına almaktadır. Böylelikle aldığınız hizmetten daha emin bir şekilde eşyalarınızı taşıma elemanlarımıza teslim edebilmeniz de mümkündür. Çünkü Ankara evden eve nakliyat hizmetleri alacağınız firmamız size zarar tazmini garantisi vermektedir. Yani eşyalarınıza bir şey olduğunda canınızı sıkmanıza gerek kalmadan tüm zararınızı firmamızın ödemesini istemeniz mümkündür.

Birçok firma size sözleşme ya da sigorta sunmaz. Bunun nedeni ise hem kendi yaptıkları hem de taşıma elemanlarının yaptıkları işe güvenmemeleridir. Oysa ki her biri alanında uzman taşıma elemanlarına ve verdiği hizmetin kalitesine güvenen Koray nakliyat size bu garantiyi verebilmektedir. Bu yüzden her türlü taşımacılık ihtiyacınızda seçmeniz gereken isim Koray nakliyattır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir