ETİMESGUT EVDEN EVE NAKLİYAT

ETİMESGUT EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara genelinde hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetleri vermekte olan firmamız Etimesgut evden eve nakliyat konusunda da müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Sunmuş olduğu tüm taşımacılık hizmetleri ile güvenli taşımacılık sunan firmamız göstermiş olduğu hizmet kalitesi ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır.

Hem aileler için hem de öğrenciler için titizlikle bir çalışma gerçekleştiren Koray Nakliyat, sadece ev eşyalarınız için değil tüm ofis eşyalarınız için de gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir. Ev ve ofis taşımacılığının yanı sıra depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, ücretsiz ön inceleme, asansörlü nakliyat hizmetleri de firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra firmamız size Etimesgut nakliyat hizmetleri çerçevesinde sigortalı taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Her eşyanız için gerekli kutulama ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştiren firmamız eşyalarınızı taşıma hizmetleri sırasında sigortalayarak herhangi bir olumsuzluk ihtimaline karşı sizi ve eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Birçok firma düzensiz hizmetler sunarak eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilirken firmamız hem gerekli çalışmaları titizlikle yapmaktadır hem de eşyalarınızı güvence altına almaktadır.

Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız şehir içinde sunmuş olduğu yüksek kaliteli taşımacılık hizmetlerini şehirlerarası sunduğu hizmetleri ile de gerçekleştirmektedir. Böylelikle çelik kasa araçlarda taşınan eşyalarınız hiçbir çevre ve hava koşulundan etkilenmeden taşınabilmektedir. Üstelik taşıma işlemleri sonrasında kurulum gerektiren gereken eşyalarınız için gerekli çalışmayı da yine taşıma personellerimiz gerçekleştirerek sizi başka bir zahmetten daha kurtarmaktadır.

evden-eve-nakliyat evdenevenakliyat

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir