Etimesgut Kurumsal Taşıma Hizmetleri

ETİMESGUT NAKLİYE İŞLEMLERİNDE KUSURSUZ TAŞIMA GARANTİSİ

Ankara genelinde şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetleri vermekte olan Koray evden eve nakliyat firmamız Etimesgut Nakliye işlemleri için sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesi için sizlere garanti verebilmektedir. Firmamız uygun fiyatlarla eşyalarınızı taşırken eşya güvenliğini de sağlayarak yaptığı her işlem için taşıma garantisini verebilmektedir

ETİMESGUT NAKLİYE
ETİMESGUT NAKLİYE

Pek çok firma taşıma işlemleri için sizinle sözleşme yapamaz ve size eşyalar için herhangi bir garanti veremez. Bunun sebebi nakliyecilik işlemleri için gerekli bilgiye ve yasal yetkiye sahip olmamalarıdır. Taşıma belgesi olmayan herhangi bir firmanın size vereceği Etimesgut evden eve nakliye hizmeti için sözleşme yapması söz konusu değildir. Bu durumda eşyalarınız taşınırken karşınıza çıkacak sorunlarla da tek başınıza ilgilenmeniz gerekmektedir. Çünkü bu firmalar ellerinde herhangi bir sözleşme de bulunmadığından kolaylıkla eşyalarınızın sorumluluğunu yok sayabilecektir. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak ve eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlamak için işinin ehli taşıma uzmanlarının da aralarında bulunduğu firmalardan garantili ve sigortalı taşıma hizmeti almanız önem taşımaktadır.

Ev eşyalarınızdan ofis eşyalarına, askılı tekstil ürünlerinizden depolarınızda bulunan her türlü eşyanıza kadar her türlü eşya taşımacılığı hizmeti için kutulama, ambalajlama ve asansörlü nakliye araçları hizmetlerini de vererek taşınmanızı sağlayan Etimesgut nakliyat şirketimiz sizlere eşyalarınızın montajını sökme ve yeni yerlerinde montajını yapıp makinelerinizin bağlantısını yapma konusunda da destek olmaktadır. Bu sayede bu işlemler için tesisatçı çağırma külfetinden de kurtulabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir