ETİMESGUT SİGORTALI NAKLİYE

ETİMESGUT SİGORTALI NAKLİYE HİZMETLERİ

Türkiye’nin her yerine olmak üzere merkez olarak Ankara’da taşıma hizmetleri sunmakta olan Koray Evden Eve Nakliyat firmamız Etimesgut Sigortalı Nakliye hizmetleri sayesinde taşınma sırasında pek çok kişinin kabusu haline gelen eşya zararlarına karşı sorumluluk almaktadır. Eşyalarınızın kutulama ve ambalajlama işlemlerini de gerçekleştirmekte olan firmamız tüm eşyalarınızı en uygun şekilde taşıyarak zarar görmesini engellemektedir. Bu da firmamızın taşıma hizmetleri için garanti vermesine olanak sağlamaktadır.

ETİMESGUT SİGORTALI NAKLİYE
ETİMESGUT SİGORTALI NAKLİYE

Ev eşyalarınızdan ofis eşyalarınıza, beyaz eşyalarınızdan elektronik eşyalarınıza kadar her türlü eşyanız için uygun taşıma hizmetleri sunmakta olan firmamızın Etimesgut Nakliyat hizmetleri için ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzmanlarımız gelerek eşyalarınızın nasıl taşınacağı ile ilgili bilgiler edinirken aynı zamanda bu işlemlerin ne adar ücretle faturalandırılacağı konusunda da sizlere bilgi vermektedir. Böylelikle eşyalarınız taşındıktan sonra karşınıza çıkan kabarık faturalarla uğraşmazsınız. Firmamız verdiği fiyatın en uygun taşıma fiyatı olduğunu bildiğinden ön inceleme işlemleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ön incelemeden sonra dilerseniz taşıma hizmeti almaktan da vazgeçebiliyorsunuz. Firmamız fiyat taleplerini eşyalarınızın boyut ve miktarı gibi durumlarını, kaç taşıma elemanı gerektiği ve taşınacak mesafe ile bina kat sayıları doğrultusunda belirlemektedir.

Eşyalarınızı hem en güveni şekilde taşıyan hem de en uygun fiyatlarla taşıyan firmamızın sizlere sunmuş olduğu Etimesgut Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinden haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir