Ev Taşımanın Kolay Yolları

Ev Taşımanın Kolay Yolları

Ankara Koray Nakliyat firması olarak ev taşımanın kolay yollarını size anlatmak için böyle bir yazı dizisi hazırladık. Amacımız ev taşırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyi belirleyip zor ve sıkıntılı dönemde yanlış adımlar atmanızı önlemektir. Yazı dizimizin tüm okurlarımıza faydalı olması tek temennimizdir.
Ev Taşırken şu hususlara dikkat etmelisiniz:
1- Ev taşıyacağınız günü iyi netleştirin. Nakliyat firmaları sizden netlik ister. Çünkü her firmanın kendine özel çalışma ve iş takvimi vardır.Gün aralığı vermeniz işinizi sağlama almaz. Taşıma gününü netleştirmeden firma aramayın.
2- Ev taşımadan önce bütün firmaları tarayın. Uygun fiyat veren firmayı direk seçmeyin. Firma konusunda araştırma yapın. Sevdiklerinize danışın. Tavsiye üzerine firma seçmeye özen gösterin. Bilmediğiniz bir firmaya direk en uygun fiyatı verdi diye eşyalarınızı teslim etmeyin.
3- Eşya paketleme ambalajlama, eşyanın taşınma biçimi, fiyatı sigortalama gibi bütün detayları önceden görüşün. Sigorta konusunda elinizde belgeniz olsun. Söz havada kalır o yüzden mutlaka her şey önceden ayrıntılı bir biçimde görüşülmelidir.
4- Eşyalar taşınırken eşyalarınızın yanında olmalısınız. Kırılabilecek eşya konusunda taşıyan kişileri uyarabilir,eşyaların hangi odaya taşınacağı konusunda yönlendirebilirsiniz.