EVDEN EVE İŞTEN İŞE ERYAMAN NAKLİYAT

EVDEN EVE İŞTEN İŞE ERYAMAN NAKLİYAT

Ev ve ofis taşımacılığı işlemlerinde önemli olan konu sadece eşyaların bir yerden bir yere taşınması değildir. Eşyaların taşınması her ne kadar kısa süre içerisinde gerçekleşiyor olsa da eşyaların taşınma işlemleri için hazırlanması ve taşındıktan sonra da yerleştirilmesi işlemleri çok fazla vakit kaybettirdiği için Eryaman nakliyat hizmetleri veren firmamızdan taşıma hizmetlerinin yanı sıra kutulama ve ambalajlama hizmetleri için de destek almanız önem taşır.

ERYAMAN NAKLİYAT
ERYAMAN NAKLİYAT

Firmamızdan tam teşekküllü hizmet aldığınızda firmamız evden eve işten işe hizmetleri kapsamında size ilk olarak ön inceleme elemanlarını göndermektedir. Ön inceleme sırasında eşyalarınızın nasıl taşınması gerektiği ile ilgili her türlü detay incelenmekte ve bu hizmetler için ne kadar ödemeniz gerektiği ile ilgili size bilgi verilmektedir. Daha sonra taşınma işlemlerinden önce gelinerek eşyalarınızın kutulama ve ambalajlama işlemleri yapılmakta, mobilyalarınız taşınması daha kolay olacak şekilde bağlantıları sökülmekte ve beyaz eşyalarınızın tüm bağlantıları sökülmektedir. Daha sonra Eryaman taşımacılık hizmetlerinin sonlandırılacağı taşınma günü eşyalarınız yeni yerlerine götürüldükten sonra montaj işlemleri ile birlikte tüm elektrik ve su bağlantıları da gerçekleştirilmektedir. Böylelikle yeni yerinize taşındığınızda tüm eşyalarınızı kullanabilir durumda bulabileceksiniz.

Tüm eşyalarınızın güven içinde taşınması ve yeni yerlerinizde de eski yerinizdeki gibi rahat şekilde yaşamak için firmamızın sunduğu sigortalı ve sözleşmeli Eryaman nakliye hizmetlerinden faydalanmanız sizin için yararlı olacaktır. Bu sayede eşyalarınızın tam korunaklı bir şekilde taşınmasını ve eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda firmamızdan zarar tazmini isteğinde bulunabilmeniz mümkün olacaktır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir