Gizlilik Politikası

Sitemizi ziyaret eden her kişinin gizlilik politikasına uyduğunu ve kanunlar ile belirtilen sınırlar içerisinde ziyaretçilerimizi takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Bu site Ankara’da evden eve nakliyat hizmeti veren Koray Nakliyat firmasının resmi web sitesidir. www.ankaraevdenevenakliyatcim.com sitesi çeşitli kaynaklardan ziyaretçi çekip müşteri kazanmak amacı için açılmıştır. Siteye gelen ziyaretçilerin konum, cinsiyet, yaş gibi çeşitli bilgileri Google’ın webmasterlar için sunduğu ücretsiz araçlar ile takip edilmekte ve depolanmaktadır. Bu depolama ile sitenin daha doğru şekilde yönetilmesi ve en doğru ziyaretçileri kazanması amaçlanmaktadır.

Sitemize gelen tüm ziyaretçilerin bilgileri hiç bir şekilde üçüncü bir taraf ile paylaşılmamaktadır ve tamamen Google araçları üzerinde kayıt edilmektedir. Gizlilik Türkiye Cumhuriyeti Devleti kişisel verilen korunması kanunu ve Avrupa birliği kişisel veri güvenliği kanunları ile sabittir. Bu kanunlar ile de sitemiz ziyaretçilerinin çeşitli verisini inceleyip saklamak ve inceleme hakkına sahiptir.Bu sayede web sitemizi daha iyi hizmet verecek konumlara taşıyabilir ve gereken her türlü düzenlemeyi zaman içerisinde yapabiliriz. Gizlilik politikamız gereği sitemize ziyarete gelen her ziyaretçi site içinde ziyaretçilere izin verilen alanlarda özgürce dolaşma hakkına sahiptir. Bu haklarını kullandıkları için de çeşitli veriler kayıt altına alınacaktır.

www.ankaraevdenevenakliyatcim.com sitesinde bulunduğunuz her an veriniz kayıt edilir. Bu veriler Google araçlarında sitemiz webmasterı tarafından görülecek, incelenecek ve değerlendirilecek seviyede açık şekildedir. Veri paylaşımını asla yapmayacak olmanın güveni ile sitemizde istediğiniz sürede bulunabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

  Call Now ButtonBizi Arayın

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  WhatsApp WhatsApp