nakliye-firmasina-sorulmasi-gerekenler

KEÇİÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT

 

malzemelerNakliye-hizmetiAnkara’nın en işlek ve nezih yerlerinden biri olan Keçiören aynı zamanda taşımacılık ihtiyaçları açısından da en çok ihtiyacın bulunduğu semtlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum Keçiören evden eve nakliyat hizmetleri için başvuran kişilerin sayısının da fazla olmasına neden olmaktadır.

Koray nakliyat taşımacılık hizmetleri için kendisine başvuran müşterilerine öncelikle bir uzman ekip göndermektedir. Bu ekip eşyalarının durumuna ve fazlalığına göre verilecek olan hizmetin kapsamını belirlediği gibi evinizin konumuna ve kaçıncı katta olduğuna da bakarak size bir fiyat listesi çıkarmaktadır. Dilerseniz ambalajlama ve kutulama hizmetlerinin de yapılmasını istediğinizi bu uzmanlarımıza belirtebilmeniz mümkündür. Uzmanlarımız size gereken desteği sunabilmek için öncelikle fiyat listesini hazırlamaktadır. Çünkü daha sonra Keçiören nakliyat işlemleri bittiğinde kötü sürpriz olarak ek faturalarla uğraşmanızı istememektedir. Üstelik bu ön çalışma ücretsiz olduğu için faturaya da yansımamaktadır. Daha sonra bu elemanlar taşıma günü yapacakların bilgisine sahip olduklarından taşınma günü her işleminiz daha hızlı bir şekilde yapılacaktır. Gerekli büyüklükteki kasaya sahip araçlar evinize yaklaştırılacak ve eşyalarınız elemanlarımız tarafından kutulanıp ambalajlanarak araçlara yüklenecektir.

Ankara’da taşıma hizmetlerinin kalitesi ile her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta olan Koray nakliyat ile dilediğiniz gibi rahat bir biçimde yeni evinize geçebilmeniz mümkün olacaktır. Aynı gün içerisinde yerleşebilmenize ve tüm eşyalarınızı kullanabilmenize olanak sağlayan firmamız sayesinde taşınmanın daha kolay hale geldiğini görebileceksiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir