Müşteri Yorumları

Arkadaşlar beni çok memnun ettiler. Hiç bir eşya zarar görmeden taşındım. Bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Tanıdık herkese tavsiye edeceğim. Bugünlerde nakliyat ihtiyacı olanlara hiç düşünmeden Koray Nakliyat ailesi ile çalışmalarını tavsiye ederim.

Ahmet Z.

Gayet hızlı ve güvenli bir şekilde paketleyip taşıdılar. Bir aksilik olmadı ve konuştuğumuz saatte geldiler ve çok memnun kaldım.

Cemil Ü.

Ankara Koray Nakliyat nakliyat firmasına evimizi taşıttım. Deneyimli işçileriyle eşyalara herhangi bir zarar germeden sağ salim getirdikleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Aylin M.

Ağustos ayında Ankara’dan Balıkesir’e taşındık. İnternetten ulaştığımız Mahir Bey keşif için geldiği andan itibaren profesyonelliğini ve cana yakınlığını belli etti. Buzdolabındaki malzemelere kadar getiren ekip son derece iş bilen, güler yüzlü ve samimiydi. Koray Nakliyata teşekkür ederim.

Zübeyr E.

Sabah konuştuğumuz saatte erkenden gelip beni hiç bekletmediler. Eşyaları sorunsuz paketleyip taşıdılar. Mobilyaları söküp aynı şekilde taktılar ve yerleştirdiler.

Mustafa K.

İşe tam zamanında başladılar. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim. Eşyalarımı kırmadan ve herhangi bir zarar görmeden sağlam ve hızlı şekilde teslim ettikleri için düşünmeden tekliflerini kabul edebilirsiniz hem uygun hem hızlı.

Nurcan Y.

Gayet memnun kaldım fiyatları çok uygun ve diğer firmalara göre gayet profesyonel çalışıyorlar. Kaliteli bir hizmet verdiler şahsım ve ailem olarak çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. Bu devirde güvenilir firma bulmak çok zor.

Mehmet O.

Taşımada göstermiş olduğunuz özenden dolayı Koray Nakliyat ekibine çok teşekkür ederiz her zaman firmanızı tercih edeceğiz. iyi çalışmalar.

Hayri İ.

Etimesgut’ta güvenli ve kaliteli hizmet veren müşteri memnuniyet için Koray Nakliyat

Engin V.

Koray Nakliyatı arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettim. Eski evdeki eşyalarımızı özenle paketleyip 11.kattan asansör ile taşıdılar. Özellikle mutfak eşyalarımızı paketleyen arkadaşlara teşekkür ederiz hiçbir eşyamız zarar görmedi.

Zeliha R.
  Call Now ButtonBizi Arayın

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  WhatsApp WhatsApp