DİLEDİĞİNİZ ZAMAN EŞYALARINIZI TAŞITIN

SİGORTALI TAŞIMACILIK

img_136_157business man with packed cardboard boxes over a white background

Pek çok nakliye firması içinde Ankara’da 2000 yılından bu yana sunmuş olduğu hizmetlerle müşterilerini her zaman memnun edebilmeyi başarabilmiş olan Koray nakliyat, sigortalı taşımacılık imkânları sunması nedeni ile de gerekli ilgiyi toplamayı başarabilmiştir.

İnsanların eşyalarının taşınma sırasında kırılma ya da hasar görme gibi korkularını yok etmeyi amaçlayan nakliye firması bu sebeple taşınma işlemleri sırasında tüm eşyalarınızı sigortalamaktadır. Böylelikle eşyalarınızın başına olumsuz bir şey geldiği zaman eşyalarınız firmamızın güvencesi altında olduğundan dolayı sıkıntı yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmamız en küçük eşyalarınızı bile sigortası altına almaktadır. Böylelikle sahip olduğunuz korkularınızı biraz daha hafifletebilmek mümkün olacaktır. Koray nakliyat olarak her zaman müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız bu sebeple tüm çalışanlarını işinin ehli kişiler arsından seçmektedir. Taşımacılık hizmetleri ciddi bir çalışma gerektirdiğinden dolayı firmamız elemanlarını uzmanlardan seçmektedir. Böylelikle elemanlarımız hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini de bildiği için herhangi firmamız hizmetlerini sigortalı taşımacılık kapsamında verebilmektedir. Hem ekipmanlarımızın yüksek kaliteli ve teknolojik ürünler olması hem de çalışanlarımızın işinin ehli kişiler olması bu olanağı sunmaktadır.

Her geçen gün artan bir performansla müşterilerine hizmet vermekte olan firmamız eşyalarınıza kendi eşyaları gibi özenli davrandığından dolayı eşyalarınızın kırılması ya da hasara uğraması söz konusu olmayacaktır. Bir ihtimal böyle bir durum yaşansa bile firmamız size gereken tazmini sigortalı taşımacılık olanağı sunması nedeni ile yapacaktır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir