DİLEDİĞİNİZ ZAMAN EŞYALARINIZI TAŞITIN

SÖZLEŞMELİ TAŞIMACILIK

malzemeleraski2

Taşımacılık hizmetlerinde sözleşme yapmak büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü gerekli yasal izinlere sahip olmadan eşyalarınızı taşımaya talip olan kişiler eşyalarınıza gerektiği gibi özenli davranmayacaktır. Bu durum sizi taşındıktan sonra bir de eşya masrafına sokacaktır. Ancak Koray nakliyat size sözleşmeli taşımacılık olanağı sunmaktadır.

Eşyalarınızı taşıtacağınız kişilerle aranızda güven olsa bile yazılı bir sözleşme olmadığı sürece eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınması mümkün değildir. Bunu mümkün kılmak için yapmanız gereken şey ise kim ya da hangi firma olursa olsun eşyalarınızı taşımaları ile ilgili sözleşme yapmanızdır. Yaptığınız sözleşme sayesinde eşyalarınıza herhangi bir şey olduğu zaman zarar tazmini isteme hakkınız olacaktır. Böylelikle yasal bir tazmin hakkınız doğacağından dolayı bu sözleşmeleri yaptırmanız önem taşımaktadır. Koray nakliyat size sözleşmeli nakliyat hizmeti sunduğu gibi sigortalı taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede herhangi bir problem yaşandığı zaman firmamızdan zarar tazmini hakkınız doğmaktadır. Elbette firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesi sayesinde bir sorun yaşamanız söz konusu değildir. Ancak içiniz rahat etsin diye firmamız gereken her türlü belgeyi sizlere sunabilmektedir.

Pek çok kişi ve firma size sözleşme yapmaya gerek olmadığını söyleyebilmektedir. Bu durumda bu kişilerin yasal olmayan yollarla bu hizmeti verdiklerini düşünebilirsiniz. Çünkü gerekli yetki belgelerine sahip her nakliye firması sözleşmeli nakliye hizmeti verebilecektir. Veremeyen kişiler K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olmayan kişi ve firmalar olduğundan bunlara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir