YASAL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

YASAL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

evdenevenakliyat hhhhhh

Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilerin hizmet almak istedikleri yerlere mutlaka sormaları gereken belgeler bulunmaktadır. Çünkü pek çok kişi ya da firma gerekli yasal izinleri almadan bu işleri yaparak aslında dolandırıcılık yapmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bu belgeler arasında en önemlilerinin K1 ve K3 yetki belgeleri olduğunu görebilmemiz mümkündür.

Koray nakliyat Ankara’da 2000 yılından bu yana sunmuş olduğu her hizmette gerekli yasal işlemlerin uygulanması konusunda büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebeple de sürdürdüğü çalışmalar esnasında her zaman daha iyiyi verebilmek adına ve daha güvenilir olmak adına K3 yetki belgesi alarak müşterilerine gerekli hizmeti yasal yollarla sunmaktadır. Gerekli hizmet sözleşmesini de yaparak sizi ve eşyalarınızı koruyan Koray nakliyat bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtma olanağı sunmaktadır. Gerçek anlamda taşımacılık hizmeti vermeyen bir firma sizinle böyle bir sözleşme de imzalamayacaktır. U yüzden hizmet alırken bu konulara özen göstermeniz kendinizi ve haklarınızı koruyabilmeniz açısından önem taşımaktadır.

Size güven vermeyen bir firma ile çalışmanız eşyalarınızın bir kısmının ya da tamamının kaybolmasına daha doğrusu çalınmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple firmalardan hizmet alırken Ulaştırma Bakanlığından gerekli belgeleri alıp almamış olduklarına ve sizinle hizmet sözleşmesi yapıp yapmadıklarına dikkat etmeniz önem taşımaktadır. Size bu olanağı sunan ve güvenilir hizmet veren Koray nakliyat ile çalıştığınızda bu gibi sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir